• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Apie verslą
Kompanijos pasiūlymai Kaip pradėti verslą

Elektroninės sutarties pildymo taisyklės

Dėmesio! Visi sutarties laukeliai turi būti užpildyti tik angliškos abėcėlės raidėmis.

1. Sutartį gali užpildyti bet kuris žmogus, sulaukęs 18 ir pageidaujantis tapti kompanijos „Vision International People Group” platintoju, būti sveiku, laimingu, sėkmingu ir skleisti sveiko gyvenimo būdo filosofiją žmonėms.

2. Prieš pildydami laukelius, būtinai susipažinkite su Vision platintojo sutarties sąlygomis.

3. Visus sutarties laukelius, pažymėtus žvaigždute *, būtina užpildyti.

4. Užpildžius sutartį jūsų nurodytu elektroniniu paštu jums automatiškai bus išsiųstas laiškas su prašymu patvirtinti jūsų ketinimus tapti kompanijos Vision platintoju. Į šį laišką būtina atsakyti per tris dienas.

5. Po to, kai jūs patvirtinsite savo ketinimus tapti kompanijos Vision platintoju, jūsų sutartis bus užregistruota. Sutartis bus užregistruota per 24 valandas ir tik darbo dienomis.

6. Po to, kai jūsų sutartis bus užregistruota, jūsų nurodytu elektroniniu adresu bus automatiškai išsiųstas laiškas su patvirtinimu apie sutarties įregistravimą, jūsų sutarties kopija ir jums suteiktu ID numeriu.

7. Savo sutarties kopiją, išsiųstą į jūsų elektroninį paštą, jūs galite atsispausdinti ir naudotis ja kaip leidimu visose Vision kompanijos atstovybėse.

8. Sutarties pildymas ir registracija neįmanomi, jeigu:

a. jūs negalite užpildyti visų būtinų laukelių;
b. jūs neturite rėmėjo arba nežinote jo duomenų;
c. jau turite Vision platintojo sutartį.

9. Visi sutarties laukeliai turi būti užpildyti angliškos abėcėlės raidėmis. Išimtį sudaro tik laukelis „Pasas”, kuris pildomas griežtai pagal paso duomenis.

10. Laukeliai „Pavardė”, „Vardas” turi būti užpildyti kaip piliečio pase.

11. Šeiminėje sutartyje turi išsiskirti vyro ir moters vardai. Negali būti du vyriški arba du moteriški vardai.

12. Šeiminėje sutartyje pateikiami tik sutuoktinio (ar sutuoktinės) duomenys. Duomenys apie vaikus šeiminėje sutartyje nepateikiami. Vaikai, kuriems sukako 18 metų, gali pasirašyti atskirą sutartį.

13. Įregistravę sutartį jūs galite kompanijos atstovybėse įsigyti standartinę popierinę sutartį „be numerio”, užpildyti ją ir atiduoti į APP tarnybą kartu su elektroninės sutarties kopija. Įsigyti produkciją kompanijos atstovybėse (išskyrus internetinę parduotuvę) ir gauti komisinius galima tik turint standartinę spausdintą kompanijos sutartį.