• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Apie kompaniją
Vision šiandien Prezidentas Kompanijos filosofija Naujienos Kompanijos istorija

GOS EU turi puikių naujienų VISION platintojams!!!


1. NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Visi užsakymai, kurių suma viršija 549 eurus bus pristatyti tik per 2 dienas į visas Europos Sąjungos šalis nemokamai! Pateikite individualų ar grupinį užsakymą už 550  eurų ir daugiau, nurodykite adresą ir gaukite siuntinį nemokamai.


2. GREITAS PRISTATYMAS

Visi užsakymai į Europos Sąjungos šalis, kurių suma viršija 239 eurus bus siunčiami greituoju paštu ir pasieks Jus tik per 2 dienas! Daugiau Jums nebereikės ilgai laukti!

3. SIUNTŲ PAIEŠKOS SISTEMA

Siuntų buvimo vietos nustatymo sistema – įrašykite siuntos numerį ir gaukite visą informaciją apie savo užsakymą. Nebereikia skambinti į Klientų aptarnavimo skyrių, Jūs gausite informaciją tiesiai į savo kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Jūs netgi galėsite gauti informaciją savo gimtąja kalba tik per kelias minutes.

4. PATIKIMAS PARTNERIS

Nuo šiol Vision siuntas Jums pristatys pasaulinės rinkos tarptautinių pervežimų srityje lyderis - DHL Express. Vision kompanija DHL partnerį pasirinko neatsitiktinai, bet siekdama užtikrinti gabenamų siuntų sauguma, greitą pristatymą, o taip pat besirūpindama švarios ir sveikos aplinkos išsaugojimu.


www.visionshop.me