• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Apie kompaniją
Vision šiandien Prezidentas Kompanijos filosofija Naujienos Kompanijos istorija

Prezidentas

„Aš sukūriau kompaniją Vision ir dovanojau ją žmonėms, todėl, kad mūsų pagrindinis tikslas – žmogus. Žmogaus gyvenimas apsprendžia viską, kas su juo susiję. Vision siūlo ne pelningą verslą, ne unikalius produktus. Vision siūlo keisti žmogaus gyvenimo kokybę. Tai mūsų ideologija, be kurios neįsivaizduojama Vision kompanija ".

Šiuos žodžius Dmitrijus Buriakas, kompanijos Vision International People Group Prezidenta, skiria visiems žemės gyventojams.
 

Savo gyvenimo kelią jis pradėjo būdamas geologu. Aštuoniasdešimtaisiais buvo vienas pirmųjų verslininkų-pradininkų. Devyniasdešimtaisiais tapo vienu žinomiausiu metalurgijos srityje. Būdamas 30-ties turėjo viską, apie ką gali svajoti bet kuris žmogus – mylimą šeimą, pelningą verslą, padėtį visuomenėje…

Trūko labai nedaug, kad visa tai dingtų kartu su pačiu gyvenimu.
Atgavęs sąmonę po sunkios autoavarijos, suprato, kad brangiausia ką turi žmogus – tai gyvenimas.
Nuo tos dienos jis visą save paskyrė žmonių sveikatos ir ilgaamžiškumo išsaugojimui.

Taip prieš 21 metų buvo įkurta vienintelė pasaulyje Kompanija, kuriai sveikata - dvasinės, fizinės, intelektualinės ir socialinės gyvenimo kokybės harmonija.

Tiems, kurie kartu su Vision nereikia rinktis tarp asmeninio ir visuomeninio gyvenimo, todėl, kad jie visada turi galimybę būti bendraminčių būryje ir tuo pačiu tobulėti kaip asmenybės. Jiems nereikia rinktis tarp darbo ir šeimos, todėl, kad tai yra šeiminis verslas ir jei Jūs pasirenkate šį verslą – vadinasi Jūs pasirenkate šeimą. Jiems nereikia rinktis tarp noro užsidirbti didelius pinigus ar dirbti mėgstamą darbą, todėl, kad mėgstamas darbas suteikia galimybę užsidirbti didelius pinigus. Jiems nereikia rinktis tarp malonumo ir sveikatos, todėl, kad būti sveiku ir yra didžiausias malonumas. Svarbiausias dalykas yra tai, kad mūsų vizija nėra kompromisas, balansas ar „viduriukas“ tarp dviejų priešingybių, o būtent yra priešingybių derinimas.

Mūsų Sveiko Verslo pagrindą sudaro Sveikatos Kulto ideologija, o tai reiškia, kad kuriant naują visuomenę, mes remiamės kiekvieno sėkme. Vision platintojai – ateities kūrėjai. Ateities - kurioje gyvensime mes, mūsų vaikai ir mūsų anūkai. Pasaulyje atsiranda nauja jėga, jėga, kuri gali pasipriešinti regresijai. Ši jėga suburia žmones į sveiką visuomenę, tai Vision Sveikas Socialinis tinklas.

 

Šiandien Vision – brandi, galinga kompanija, galinti savarankiškai valdyti savo likimą .
Šimtai tūkstančių žmonių kartu su Vision jau pakeitė savo gyvenimus, o milijonams dar lemta pamatyti didžiulius galingos Kompanijos pasiekimus.

Vadovaujant Prezidentui Dmitrijui Buriakui, Žmogui su savo idėjomis, mūsų gyvenimas kiekvieną dieną tampa vis geresnis ir gražesnis.