• 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
Renginiai
Pagrindinis Naujienos Renginiai Vision Summit 2017

Vision Summit 2017


2017 m. rugpjūčio 19 – 20 dd. vienoje iš geriausių Rusijos koncertų salių Crocus City Hall vyks kompanijos Vision vasaros susitikimas.

Crocus City Hall – tai yra daugiaaukštė koncertų salė, įsikūrusi Crocus City teritorijoje Maskvoje ir vienintelė Rusijoje daugiatikslė salė į daugiau nei 7 000 vietų, įrengta moderniausia įranga ir atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Štai kodėl rengėjai pasirenka šią salę tokių pasaulio žvaigždžių, kaip Elton John, Jennifer Lopez, Sting, Ringo Starr, Scorpions, Robert Plant, „Pet Shop Boys“, Jamiroquai, Lana Del Rey ir kt. koncertų rengimui. 2013 m. lapkričio mėnesį koncertų salėje pirmą kartą Rusijoje vyko „Mis Visata“ tarptautinis grožio konkursas, kurio transliavimą stebėjo daugiau nei milijardas žiūrovų.

2017 rugpjūčio mėn. kompanija Vision suburs savo partnerius šioje prestižinėje salėje tam, kad pagarbinti sėkmingiausius iš jų, pasidalinti svarbiausiomis ir karščiausiomis naujienomis, aptarti plėtros planus ateičiai. Vision Summit susirtikime dalyvaus Vision International People Group Dmitrijus Arkadjevičius Buriak. Su specialiais treningais ir pranešimais pasisakys Kompanijos Top-lyderiai, President’s Team atstovai ir Prezidento vyriausiasieji patarėjai.

Vision Summit metu vyks 7 piniginių 50 000 eurų vertės Luxury Bonus prizų lošimas už dalyvavimą VIP 3S kvalifikacijoje arba aukščiau. Be to, kiekvienas iš VIP 1S kvalifikacijos dalyvių ir aukščiau gaus nuostabią galimybę laimėti vieną iš 10 specialių Vision Summit Bonus prizų 5 000 eurų vertės!


Vision Summit 2017 metu vyks 8 prizų lošimas pagal Luxury Bonus skatinimą. 7 prizai, kiekvienas 50 000 eurų vertės, bus lošiami įprastomis sąlygomis.

Papildomas 50 000 eurų prizas bus išloštas šiomis sąlygomis:
 • Formuojama 10 prizų, kiekvienas po 5000 eurų. Jie bus lošiami pagal specialų lošimą – Summit Bonus.
Summit Bonus lošimo dalyvavimo sąlygos:

Tam, kad dalyvauti lošime, reikia:

 • Būti Vision Summit dalyviu
 • Turėti VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją per dvejus mėnesius iš eilės 2017 m. vasario - 2017 m. liepos laikotarpyje,
 • Turėti VIP ir aukštesnę kvalifikaciją 2017 m. kovo - 2017 m. liepos laikotarpyje.
Platintojas, kuris atitinka šių sąlygų reikalavimus, gauna 1 kamuolį dalyvauti lošime.

Po «Turėti VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją per dvejus mėnesius iš eilės» sąlygos atlikimo platintojas gali padidinti jo kamuolių skaičių lošime, o būtent - už kiekvieną papildomą VIP 1S ir aukštesnės kvalifikacijos reikalavimo atitikimo mėnesį nuo atitikimo momento iki liepos mėn. imtinai platintojas gauna plius 1 kamuolį.

Specialios galimybės 2017 m. naujokams.

Platintojai, pasirašiusieji kontaktą 2017 metais,

 • Būti Vision Summit dalyviu
 • Turėti VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją per dvejus mėnesius iš eilės 2017 m. vasario - 2017 m. liepos laikotarpyje
 • Turėti VIP ir aukštesnę kvalifikaciją nuo VIP 1S ir aukštesnės kvalifikacijos reikalavimo atitikimo momento per dvejus mėnesius iš eilės iki 2017 m. liepos mėnesio.
Platintojas, kuris atitinka šių sąlygų reikalavimus, gauna 1 kamuolį dalyvauti lošime.
Po “Turėti VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją per dvejus mėnesius iš eilės” sąlygos atlikimo platintojas gali padidinti jo kamuolių skaičių lošime, o būtent - už kiekvieną papildomą VIP 1S ir aukštesnės kvalifikacijos reikalavimo atitikimo mėnesį nuo atitikimo momento iki liepos mėn. imtinai platintojas gauna plius 1 kamuolį.

Papildomai
Platintojai – lošimų Luxury Bonus dalyviai Vision Summit 2017 metu, it taip pat platintojai, kurie anksčiau laimėjo Luxury Bonus, nedalyvauja Summit Bonus lošime.


Vision Summit metu vyks iškilmingas kompanijos „Galaktika“ prizo teikimas - paties garbingiausio prizo, kurį gauna platintojai, pasiekusi sėkmingiausių ir geriausių verslo sukūrimo ir plėtros rezultatų.

2017 metais «Galaktikos» prizas bus įteiktas pagal tris kategorijas:

1. Geriausia verslo pradžia (Best Business Start).


Nominuojami platintojai, kurie sudarė kontraktą po 2016 m. rugpjūčio 31d. ir liko VIP 1S kvalifikacijoje 2017 m. birželio ir liepos mėnesį. Kategorios nugalėtoju tampa platintojas su didžiausiu bendru čekiu per visą darbo laikotarpį Kompanijoje (iki 2017 m. liepos 31 d.) Platintojai, užsiėmę antrą ir trečią vietą, gaus atminimo medalius.

2. Geriausias žvaigždžių kūrėjas (Best StarMaker).

Nominuojami platintojai, turintys VIP 1S kvalifikaciją 2017 m. birželio ir liepos mėnesį, kurie sudarė kontraktą iki 2016 m. rugsėjo 1d. Kategorios nugalėtoju tampa platintojas su maksimaliu platintoju kiekiu pirmojoje linijoje, kurie sudarė kontraktą po 2016 m. rugpjūčio 31d. ir atliko VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją 2017 m. birželio arba liepos mėnesį. Darant išvadas, atsižvelgiama į menėsių skaičių, per kuriuos šių sąlygų atitinkantys platintojai iš pirmos nominanto linijos atlikdavo VIP 1S ir aukštesnę kvalifikaciją per laikotarpį nuo 2017 m. rugsėjo iki liepos mėnesio. Platintojai, užsiėmę antrą ir trečią vietą, gaus atminimo medalius.

3. Geriausi verslo augimo tempai (Best Business Growth).

Nominuojami platintojai, turintys VIP 4S ir aukštesnę kvalifikaciją 2017 m. birželio ir liepos mėnesį. Tarp jų yra pasirenkami platintojai su maksimaliais verslo augimo tempais GV6 per laikotarpį nuo 2017 m. birželio 1 d. iki 2017 m. liepos 31 d. palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Be to, platintojai, turintys VIP 4S kvalifikaciją yra skirstomi į tris grupes pagal GV6:
 • iki 150 000 CV iš viso per 2017 m. birželio - liepos mėn.
 • nuo 150 000 iki 250 000 CV iš viso per 2017 m. birželio - liepos mėn.
 • Daugiau kaip 250 000 CV iš viso per 2017 m. birželio - liepos mėn.
Nominantais tampa geriausi kiekvienos grupės atstovai, iš kurių išrenkamas vienas kategorijos nugalėtojas.

Platintojai, užsiėmę antrą ir trečią vietą, gaus atminimo medalius.

ĮRAŠYKITE SAVO VARDĄ Į KOMPANIJOS ISTORIJĄ!