• 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
Renginiai
Pagrindinis Naujienos Renginiai Vision Summit 2017

Vision Summit 2017Rugpjūčio 19-20 d. Crocus City Hall salėje įvyko pagrindinis verslo renginys - Vision Summit. Nuo tokio masto įvykių mes visada laukiame svarbiausių naujienų ir pranešimų apie mūsų verslo plėtrą, tačiau šis įvykis iš tiesų tapo istoriniu Vision kompanijai.


Nenurodytas albumo kodas

Vision International People Group prezidento kalba, prisotinta informacija apie naujausius aukštųjų technologijų projektus, veikiančius pažangiausių pasaulio ekonomikos tendencijų smaigalyje, kurie tampa prieinami Vision platintojams jau šiandien, sukėlė neįtikėtiną entuziazmą ir sustiprino mūsų įsitikinimą, kad kompanijos Vision pasirinkimas yra pats teisingiausias pasirinkimas, kurį mes galėjome padaryti.

Dmitrijus Buriakas nustebino mus žiniomis, kad partnerystė su kompanija Cryptaur suteikia kiekvienam Vision platintojui unikalias galimybes tapti visateisiu naujo tipo ekonomikos dalyviu ir lengvai prisijungti prie pasaulio kripto-bendruomenės. Vizionieriams suteikiama galimybė dalyvauti Pre-ICO Cryptaur, prisijungus gauti milžiniškų pranašumų ir naudotis visomis kitomis platformos galimybėmis tam, kad šimtus kartų padidinti savo pajamas.

Su entuziazmu buvo sutikta naujiena, kad sąjungos su Freedom International Group dėka mes žymiai plečiame mūsų greito ir sparčiojo augimo galimybes. Suderintų išteklių, technologijų, priemonių, žinių ir patirties sinergija daugina Bendrovės, taigi ir kiekvieno jos platintojo, potencialą. Pirmasis tam patvirtinimas yra Freedom International Group prezidento Nareko Sirakaniano meistriškai pristatyta nauja verslo ir mokymo priemonė Sessia.

Per dvi dienas nuo scenos iš projektų dalyvių, kurie šiandien įgyja pagreitį, pylėsi enegrijos srautas, Jaunimo Vision maratonas, Jaunimo auto lenktynės į Baikalą, ir žinoma, VisionFit, kurių dalyviai ir vedėjai tiesiog "susprogdino" salę savo gyvu šokių flashmobu, kuriame staiga dalyvavo ir pats Dmitrijus Buriakas!

Vision Summit susitikimas buvo neįtikėtinai dosnus dovanų, pripažinimų, bonusų. Prie autoprogramos prisijungė nauji dalyviai gavo ant scenos Vision logotipus, kuriuos jie labai greitai priklijuos ant savo naujų automobilių. Daugiau nei 200 lyderių pakilo į sceną, norėdami gauti pripažinimą už savo aukštų kvalifikacijų patvirtinimą ir tolesnių žingsnių Vision karjeros laiptais atlikimą. Jų garbei poškėjo atidaromi šampano buteliai ir sproginėjo fejerverkai.

10 lyderių tapo 5000 eurų Summit Bonus premijos savininkais. 7 top-lyderiai gavo iš bendrovės prabangų 50 000 eurų prizą - Luxury Bonus. Kaip visada, nugalėtojų geografija yra stebėtina - laimėtojai buvo Rusijos, Vietnamo, Turkmėnistano, Latvijos, Bulgarijos, Uzbekistano lyderiai!

Ypatingai iškilmingoje atmosferoje buvo paskelbti nominantai ir laimėtojai bei padovanoti kasmetinės Galaxy premijos medaliai ir figūrėliai nominacijose "Geriausia verslo pradžia", "Geriausias žvaigždžių kūrėjas" ir "Geriausi verslo augimo tempai".

Na ir, žinoma, buvo paskelbta Vision Voyage 2018 šalis – egzotinė Indonezijos Bali sala laukia vizionierių 2018 m. rudenį. Kvalifikacija į prabangias vasaros Vision atostogas prasideda 2017 m. rugsėjo m.!

Mes nuoširdžiai dėkojame visus, kas dalyvavo šiame istoriniame įvykyje, linkiame jums jūsų verslo spartaus augimo, ir laukiame jūsų gruodžio 2-3 d. VIP-forume Maskvoje! Žiema žada būti karšta!